ЧЕТВЪРТИ КРЪГ "ЕНИГМАТИЧНО"
4. КЛАС
Екип на Академия "21 век" провери по критерии задачите за разписване от четвърти кръг. 
място име училище град точки
ГРАМОТА ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ
1 Валентин Николаев Станчев СУ “Любен Каравелов” Димитровград 26
1 Георги Томов Георгиев ОУ "Княз Александър I" Пловдив 26
2 Александър Петров Пендов ОУ Елин Пелин Пловдив 24
2 Дария Стойчева Пенкова ОУ Райна Княгиня Пловдив 24
ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ
3 Диана Николова Нейкова СУ "Св. Седмочисленици" Пловдив 23
3 Димитър Георгиев Калъчов ОУ "Драган  Манчов" Пловдив 23
3 Савина Венциславова Тонева ОУ "Княз Александър І" Пловдив 23
ГРАМОТА ЗА МНОГО ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ
4 Кристиян Бориславов Борисов ОУ Драган Манчов Пловдив 22
4 Марая Бориславова Борисова СУ НИКОЛАЙ КАТРАНОВ Свищов 22
5 Владимир Калоянов Нанев НУ "Христо Ботев" Пловдив 21
6 Александър Асенов Цветков ЧСУ Дружба Пловдив 20
6 Магдалена Данаилова Христова СУ Св. Патриарх Евтимий Пловдив 20
ГРАМОТА ЗА УЧАСТИЕ
7 Георги Атанасов Металиков СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 18
7 Ема Александрова Костадинова СУ"Свети Патриарх Евтимий" Пловдив 18
8 Божидара Венелинова Щърковска СУ"Н.Катранов" Свищов 17
9 Авиана Иванова Гашева ОУ Д-р Петър Берон Пловдив 15
10 Алек Веселинов Костадинов СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 14
10 Божидар Светомиров Маринов ОУ "Екзарх Антим І" Пловдив 14
10 Весела Андреянова Атанасова ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 14
10 Кристиян Радев Минеков ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 14
10 Ралица Юриева Иванова СУ "Гео Милев" Варна 14
11 Валерия Златанова Палийска ОУ “Райна Княгиня” Пловдив 13
11 Християн Хараламбиев Щерев ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 13
12 Димо Димитров Михов ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 12
12 Стефан Апостолов Кънзаров ОУ " Душо Хаджидеков" Пловдив 12
13 Антон Антонов Деков ОУ "Христо Ботев" Брестовица 11
13 РАЯ СПАСОВА АТАНАСОВА ОУ ДРАГАН МАНЧОВ Пловдив 11
14 Иван Добромиров Лалев СУ Константин - Кирил Философ Пловдив 10
14 Лиана Димитрис Псома СУ Св.Константин- Кирил Философ Пловдив 10
15 Боян Костадинов Хитев ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 9
15 Михаела Михайлова Екимджиева НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 9
15 Тодор Тодоров Гелин ОУ "Драган Манчов" Пловдив 9
16 Божидара Николаева Гаджева ОУ "Драган Манчов" Пловдив 8
16 Гюлай Гюнай Сали ЧСУ Дружба Пловдив 8
16 Петралия Екимджиева НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 8
16 Симеон Мартинов Атанасов ОУ Драган Манчов Пловдив 8
17 Иван Златинов Велев ОУ Димитър Талев Пловдив 7
18 Радосвет Викторов Иванов НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 5
19 Мартин Станиславов Бахчеванов СУ "Св. Седмочисленици" Пловдив 4
19 Симеон Радославов Мавров СУ "Пейо Яворов" Пловдив 4
20 Димитър Благоев Траков ОУ" Драган Манчов " Пловдив 3
20 Мария Екимджиева НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 3
21 Борис Стоилов Райков ОУ Душо Хаджидеков Пловдив 1
21 Виктор Олег Нестеренко СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 1
21 Виолета Йорданова Василева ОУ "Яне Сандански" Пловдив 1