ЧЕТВЪРТИ КРЪГ "ЕНИГМАТИЧНО"
3. КЛАС
Екип на Академия "21 век" провери задачите по критерии за разписване от четвърти кръг.
място име училище град точки
ГРАМОТА ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ
1 Александър Росен Стефанов ЧНУ “Питагор” София 30
1 Боян Стефанов Стефанов ЧОУ Света София София 30
1 Дея Цветелинова Съйкова ЧНУ Питагор София 30
1 Мартина Красимирова Илиева ЧНУ Питагор София 30
ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ
2 Александра Заркова Филипова НУ "Христо Ботев" Пловдив 29.75
2 Мария Андонова Донева ОУ Д-р “Петър Берон” Шумен 29.75
3 Александър и Кристияна Костадинови ОУ "Елин Пелин" Пловдив 29.5
3 Калоян Георгиев Киков СУ Черноризец Храбър Пловдив 29.5
3 Кристияна Василева Иванова ОУ"Яне Сандански" Пловдив 29.5
3 Никол Илева Илева ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 29.5
ГРАМОТА ЗА МНОГО ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ
4 Бижо Бижев Бижев 145 ОУ "Симеон Радев" София 28.5
5 Александър Десиславов Николов ЧСУ "Дружба" София 28
6 Ивета Станимирова Кабаиванова ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 27
6 Никола Ненчев Кунчев ОУ Виктория и Крикор Тютюнджян Пловдив 27
ГРАМОТА ЗА УЧАСТИЕ
7 Йордан Емилов Стоянов НУ"Тодор Влайков" Пирдоп 26.5
8 Боян Лорев Ганев СУ "Св .С. Врачански" Пловдив 26
8 Рая Николаева Герганова СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 26
9 Никол Здравкова Николова ОУ Алеко Константинов Пловдив 25
10 Георги Тенчев Тенев ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 23.5
11 Йоана Николаева Балабанова ОУ Васил Петлешков Пловдив 22.5
12 Дея Енчева Енева НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 21.5
12 Ивелин Красен Василев ОУ Княз Александър I Пловдив 21.5
13 Калоян Аспарухов Караянев ОУ "Княз Александър Първи" Пловдив 21.25
14 Мариана Стоянова Петрова ОУ "Васил Петлешков" Пловдив 21
15 Борислав Димитров Серафимов НУ ПР Славейков Пловдив 20.75
16 Симона Влахова СУ Св. Патриарх Евтимий Пловдив 20
17 Габриела Огнянова Влахова СОУ "Цар Симеон Велики" Пловдив 17
18 Димитър Николаев Димитров ОУ "Кочо Честеменски" Пловдив 16.5
19 Румен Кинигополус СУ "Братя Миладинови" Пловдив 16
20 Елена Кръстева Пенчева ОУ Алеко Константинов Пловдив 15.75
20 Елена Пламенова Тодорова ОУ Алеко Константинов Пловдив 15.75
21 Хавиер Хавиер Билбао ЧНУ "Наука за деца" София 14.75
22 Божидар Филип Мердинян Виктория и Крикор Тютюнджиян Пловдив 12
22 Лорена Генчева Минкова СУ Никола Вапцаров Пловдив 12
23 Ивайло Светославов Митовски ОУ "Васил Левски" Пловдив 11.5
24 Кристияна Тепавичарова СУ Никола Вапцаров Пловдив 11
25 Димитър Светославов Керманов СУ "Максим Горки" Стара Загора 9.5
26 Алекс Антоанов Христов ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 7.5
26 Константин Димитров Димитров СУ "Софроний Врачански" Пловдив 7.5
27 Светлозара Добрева ОУ "Васил Петлешков" Пловдив 6.75
28 Дея Димитрова Найденова ЧНУ "Питагор" София 6.5
29 Алекс Ерол Кърмаджъ НУ Св.Климент Охридски Пловдив 5.5
30 Деа Георгиева Манолова ОУ Васил Петлешков Пловдив 5
31 Иван Димитров Даскалов СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 4.5
31 Калоян Ивайлов Дагнев СУ "Димитър Матевски" Пловдив 4.5
32 Александър Александров Ташев ОУ "Васил Левски" Пловдив 4
32 Катрин Иванова Огнянова ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 4
33 Димитър Людмилов Малинов НУ “Петко Р. Славейков” Пловдив 2.75
34 Илия Божидаров Петров ОУ "Княз Александър 1" Пловдив 0
34 Никола Димитров Калковски СУ " Свети Патриарх Евтимий" Пловдив 0