ЕНИГМАТИЧНО 2020 - 3.КЛАС
ИНДИВИДУАЛНО КЛАСИРАНЕ
При равни резултати се сравняват: 1. Резултат от кръга с отворени отговори; 2. Резултат от кръга с фиксирани отговори; 3. Брой верни отговори на кръга за устно смятане; 4. Брой верни отговори общо в трите индивидуални кръга.
        бързо смятане фиксиран отговор отворен отговор ОБЩО
място име     40 т. 45 т. 50 т.
ЗЛАТЕН МЕДАЛ
1 Мария Андонова Донева ОУ Д-р “Петър Берон” Шумен 32 27 50 109
2 Мартина Красимирова Илиева ЧНУ Питагор София 40 33 35 108
3 Александър Росен Стефанов ЧНУ “Питагор” София 40 45 22 107
4 Боян Стефанов Стефанов ЧОУ Света София София 33 34 37 104
5 Александър Десиславов Николов ЧСУ "Дружба" София 36 45 22 103
6 Йордан Емилов Стоянов НУ"Тодор Влайков" Пирдоп 32 35 35 102
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ
7 Калоян Георгиев Киков СУ Черноризец Храбър Пловдив 37 37 22 96
8 Никол Здравкова Николова ОУ Алеко Константинов Пловдив 32 24 37 93
9 Бижо Бижев Бижев 145 ОУ "Симеон Радев" София 24 40 27 91
10 Дея Цветелинова Съйкова ЧНУ Питагор София 32 37 22 91
БРОНЗОВ МЕДАЛ
11 Кристияна Тепавичарова СУ Никола Вапцаров Пловдив 26 21 35 82
12 Александър Костадинов ОУ "Елин Пелин" Пловдив 15 28 37 80
С ПРАВО НА УЧАСТИЕ ВЪВ ФИНАЛЕН КРЪГ "МАТЕМАТИЧЕСКИ ЗВЕЗДИ"
13 Ивета Станимирова Кабаиванова ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 34 32 12 78
14 Хавиер Хавиер Билбао ЧНУ "Наука за деца" София 25 28 22 75
15 Ивелин Красен Василев ОУ Княз Александър I Пловдив 23 24 27 74
16 Кристияна Костадинова Костадинова ОУ "Елин Пелин" Пловдив 24 12 37 73
17 Лорена Генчева Минкова СУ Никола Вапцаров Пловдив 24 25 22 71
18 Никола Ненчев Кунчев ОУ Виктория и Крикор Тютюнджян Пловдив 26 22 22 70
19 Борислав Димитров Серафимов НУ ПР Славейков Пловдив 34 26 10 70
20 Александър Александров Ташев ОУ "Васил Левски" Пловдив 22 25 22 69
21 Алекс Ерол Кърмаджъ НУ Св.Климент Охридски Пловдив 23 29 12 64
22 Катрин Иванова Огнянова ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 21 13 27 61
23 Александра Заркова Филипова НУ "Христо Ботев" Пловдив 18 28 12 58
24 Никол Илева Илева ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 20 15 22 57
25 Мариана Стоянова Петрова ОУ "Васил Петлешков" Пловдив 21 23 12 56
26 Боян Лорев Ганев СУ "Св .С. Врачански" Пловдив 28 16 12 56
27 Габриела Огнянова Влахова СОУ "Цар Симеон Велики" Пловдив 31 13 12 56
28 Калоян Ивайлов Дагнев СУ "Димитър Матевски" Пловдив 18 25 12 55
29 Рая Николаева Герганова СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 21 20 12 53
30 Дея Димитрова Найденова ЧНУ "Питагор" София 16 24 12 52
31 Димитър Людмилов Малинов НУ “Петко Р. Славейков” Пловдив 27 13 12 52
32 Кристияна Василева Иванова ОУ"Яне Сандански" Пловдив 14 24 12 50
33 Деа Георгиева Манолова ОУ Васил Петлешков Пловдив 22 15 12 49
34 Симона Влахова СУ Св. Патриарх Евтимий Пловдив 15 21 12 48
35 Ивайло Светославов Митовски ОУ "Васил Левски" Пловдив 14 21 12 47
36 Калоян Аспарухов Караянев ОУ "Княз Александър Първи" Пловдив 16 18 12 46
37 Божидар Филип Мердинян Виктория и Крикор Тютюнджиян Пловдив 18 16 12 46
38 Румен Кинигополус СУ "Братя Миладинови" Пловдив 21 13 12 46
39 Димитър Светославов Керманов СУ "Максим Горки" Стара Загора 14 9 22 45
40 Дея Енчева Енева НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 18 15 12 45
41 Георги Тенчев Тенев ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 16 16 12 44
42 Йоана Николаева Балабанова ОУ Васил Петлешков Пловдив 16 26 0 42
43 Бойко Кехайов СУ Хр. Г. Данов Пловдив 13 13 12 38
44 Алекс Антоанов Христов ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 14 11 12 37
44 Иван Димитров Даскалов СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 16 21 0 37
БЛАГОДАРИМ ЗА УЧАСТИЕТО
45 Димитър Николаев Димитров ОУ "Кочо Честеменски" Пловдив 17 7 12 36
47 Константин Димитров Димитров СУ "Софроний Врачански" Пловдив 19 4 12 35
48 Елена Пламенова Тодорова ОУ Алеко Константинов Пловдив 14 17 0 31
49 Светлозара Добрева ОУ "Васил Петлешков" Пловдив 12 18 0 30
50 Илия Божидаров Петров ОУ "Княз Александър 1" Пловдив 16     16
51 Елена Кръстева Пенчева ОУ Алеко Константинов Пловдив 12 2 0 14